-- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

piramida-gora-4 (37 kB)

 
-- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

-- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

1. Pieslak Dariusz
2. Marciniak Wojciech
3. Kotowski Andrzej
4. Smoniewski Witold
5. Jarzyna Andrzej
6. Malesa Piotr
7. Bierezowiec Andrzej
8. Mikolajewska Beata
9. Jarzyna Stanislaw
10. Paczkowski Jakub
11. Jarosz Slawomir
12. Jarzyna Aleksander
13. Bojanowski Jakub
14. Grodzinska Paulina
15. Wiercinski Antoni
16. Zablocka Anna
17. Aleksandrowicz Wojciech
18. Wiecko Malgorzata
19. Duch Aleksander
20. Minasiewicz Mariusz
21. Kurkowski Krzysztof Witold
22. Maciaga Rafal
23. Sawicki Dariusz
24. Bierezowiec Malgorzata
25. Koperski Wojciech
26. Wojcik Krzysztof
27. Swierczynski Robert
28. Wojcik Zofia
29. Leonardi Grzegorz
30. Jakubowski Pawel
31. Biedrzycki Krzysztof
32. Wencel Wiktor
33. Pawlowski Tomasz
34. Skurzak Karol
35. Szwoch Wladyslaw
36. Urbanowicz Krzysztof
37. Osadczuk Michal
38. Gorko Adam
39. Wikiel Robert
40. Zawodnik wykreslony 1
41. Zawodnik wykreslony 2
42. urlop 2-11 lipca
43. urlop 11-18 lipca
44. urlop 10-17 lipca
45. urlop 12-18 lipca
MECZE ZAPLANOWANE (data wyzwania)
Sawicki Dariusz vs urlop 10-17 lipca 1 Stycznia 1970
Bierezowiec Andrzej vs urlop 11-18 lipca 1 Stycznia 1970
Jarosz Slawomir vs urlop 12-18 lipca 1 Stycznia 1970
Mikolajewska Beata vs Malesa Piotr 1 Lipca 2018
Wikiel Robert vs Osadczuk Michal 1 Lipca 2018
Biedrzycki Krzysztof vs Koperski Wojciech 5 Lipca 2018
Zablocka Anna vs Grodzinska Paulina 13 Lipca 2018
Kotowski Andrzej vs Pieslak Dariusz 15 Lipca 2018
Jarzyna Aleksander vs Paczkowski Jakub 17 Lipca 2018
Jarzyna Andrzej vs Smoniewski Witold 17 Lipca 2018

MECZE ROZEGRANE (podkreślenie wskazuje zwycięzcę)
Bierezowiec Andrzej 3UP (walkower) Smoniewski Witold 17 Lipca 2018
Bierezowiec Malgorzata 3UP (walkower) Minasiewicz Mariusz 16 Lipca 2018
Jarzyna Andrzej 8&6 Kotowski Andrzej 15 Lipca 2018
Wojcik Krzysztof 5&4 Swierczynski Robert 14 Lipca 2018
Jarzyna Aleksander 3UP (walkower) Bojanowski Jakub 14 Lipca 2018
Jarzyna Stanislaw 3UP (walkower, kontuzja) Paczkowski Jakub 14 Lipca 2018
Duch Aleksander 3UP (walkower, kontuzja) Zablocka Anna 13 Lipca 2018
Grodzinska Paulina 1UP (gra na 9 dolkow) Wiercinski Antoni 10 Lipca 2018
Sawicki Dariusz 5&3 Grodzinska Paulina 8 Lipca 2018
Jarzyna Aleksander 3UP (walkower) Wiecko Malgorzata 4 Lipca 2018
Zablocka Anna 1UP (11) (gra na 9 dolkow) Jarzyna Stanislaw 2 Lipca 2018
Duch Aleksander 3&1 Wiercinski Antoni 1 Lipca 2018
Marciniak Wojciech 3&2 Pieslak Dariusz 1 Lipca 2018
Mikolajewska Beata 4&3 (gra na 9 dolkow) Jarzyna Andrzej 1 Lipca 2018
Biedrzycki Krzysztof 4&3 Wencel Wiktor 30 Czerwca 2018
Malesa Piotr 5&3 Bierezowiec Andrzej 30 Czerwca 2018
Sawicki Dariusz 1UP Bierezowiec Malgorzata 28 Czerwca 2018
Jarosz Slawomir 4&3 (gra na 9 dolkow) Paczkowski Jakub 26 Czerwca 2018
Grodzinska Paulina 3UP (walkower) Aleksandrowicz Wojciech 24 Czerwca 2018
Wiercinski Antoni 5&3 Malesa Piotr 23 Czerwca 2018
Kurkowski Krzysztof Witold 4&3 (gra na 9 dolkow) Zablocka Anna 20 Czerwca 2018
Sawicki Dariusz 1UP Maciaga Rafal 19 Czerwca 2018
Marciniak Wojciech 2UP Kotowski Andrzej 18 Czerwca 2018
Bierezowiec Andrzej 3&2 (gra na 9 dolkach) Mikolajewska Beata 18 Czerwca 2018
Zawodnik wykreslony 2 mecz anulowany decyzja Komitetu z dn. 17 czerwca Wiecko Malgorzata 17 Czerwca 2018
Duch Aleksander 7&6 (mecz poddany po 11 dolkach przy stanie 5DOWN) Minasiewicz Mariusz 17 Czerwca 2018
Jarzyna Andrzej 7&6 Smoniewski Witold 12 Czerwca 2018
Jarzyna Stanislaw 3UP (walkower) Bierezowiec Andrzej 11 Czerwca 2018
Jarzyna Aleksander 4&2 (gra na 9 dolkow) Koperski Wojciech 10 Czerwca 2018
Bojanowski Jakub 4&3 Paczkowski Jakub 9 Czerwca 2018
Grodzinska Paulina 1UP (20 dolek) Jarosz Slawomir 7 Czerwca 2018
Bierezowiec Malgorzata 2UP Duch Aleksander 7 Czerwca 2018
Sawicki Dariusz 3&2 Minasiewicz Mariusz 4 Czerwca 2018
Zablocka Anna 1UP Wiercinski Antoni 4 Czerwca 2018
Kurkowski Krzysztof Witold 1UP (gra na 9 dolkow) Aleksandrowicz Wojciech 4 Czerwca 2018
Jarzyna Andrzej 4&3 Marciniak Wojciech 3 Czerwca 2018
Zawodnik wykreslony 2 4&3 Koperski Wojciech 31 Maja 2018
Jarzyna Aleksander 2UP (gra na 9 dolkow) Wojcik Zofia 31 Maja 2018
Pieslak Dariusz 5&4 Kotowski Andrzej 31 Maja 2018
Grodzinska Paulina 4&3 Wiecko Malgorzata 29 Maja 2018
Zawodnik wykreslony 2 3UP (walkower) Bierezowiec Malgorzata 28 Maja 2018
Paczkowski Jakub 3UP (walkower) Malesa Piotr 28 Maja 2018
Urbanowicz Krzysztof obustronny walkower (2 miejsca w dol, zgodnie z par 8 regulaminu) Wencel Wiktor 28 Maja 2018
Jarzyna Andrzej 5&4 Mikolajewska Beata 27 Maja 2018
Jarzyna Stanislaw 1UP (10) (gra na 9 dolkow) Jarosz Slawomir 27 Maja 2018
Maciaga Rafal 3&2 Duch Aleksander 27 Maja 2018
Sawicki Dariusz 4&3 Swierczynski Robert 26 Maja 2018
Bojanowski Jakub 9&8 (mecz poddany po 5 dokach przy stanie 4DOWN) Bierezowiec Andrzej 26 Maja 2018
Smoniewski Witold 6&5 Marciniak Wojciech 24 Maja 2018
Grodzinska Paulina 5&3 (gra na 9 dolkow) Kurkowski Krzysztof Witold 21 Maja 2018
Pieslak Dariusz 5&4 Mikolajewska Beata 19 Maja 2018
Jarzyna Stanislaw 1UP (gra na 9 dolkow) Bojanowski Jakub 15 Maja 2018
Zawodnik wykreslony 2 1UP (19) Swierczynski Robert 12 Maja 2018
Jarzyna Aleksander 1UP Leonardi Grzegorz 12 Maja 2018
Jarosz Slawomir 1UP Jarzyna Andrzej 12 Maja 2018
Marciniak Wojciech 9&8 Mikolajewska Beata 12 Maja 2018
Pieslak Dariusz 6&5 Smoniewski Witold 12 Maja 2018
Paczkowski Jakub 5&3 Wiercinski Antoni 11 Maja 2018
Koperski Wojciech 3&1 Minasiewicz Mariusz 8 Maja 2018
Kurkowski Krzysztof Witold 4&2 Paczkowski Jakub 8 Maja 2018
Jarzyna Andrzej 4&3 Bierezowiec Andrzej 3 Maja 2018
Grodzinska Paulina 6&5 Bierezowiec Malgorzata 3 Maja 2018
Wencel Wiktor 1UP Wojcik Zofia 2 Maja 2018
Wiercinski Antoni 4&2 Jarzyna Stanislaw 1 Maja 2018
Zablocka Anna 3&2 Aleksandrowicz Wojciech 1 Maja 2018
Jakubowski Pawel 1UP (19) Zawodnik wykreslony 2 1 Maja 2018
Urbanowicz Krzysztof 2UP Jarzyna Aleksander 1 Maja 2018
Koperski Wojciech 2&1 Swierczynski Robert 1 Maja 2018
Wojcik Krzysztof 3&0 (walkower) Skurzak Karol 1 Maja 2018
Marciniak Wojciech 2&1 Pieslak Dariusz 30 Kwietnia 2018
Wojcik Zofia 2&1 Leonardi Grzegorz 29 Kwietnia 2018
Mikolajewska Beata 4&2 Kotowski Andrzej 27 Kwietnia 2018
Grodzinska Paulina 2&1 Wencel Wiktor 27 Kwietnia 2018
Marciniak Wojciech 6&5 Malesa Piotr 24 Kwietnia 2018