-- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

piramida-gora-4 (37 kB)

 
-- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

-- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

1. Kotowski Andrzej
2. Smoniewski Witold
3. Marciniak Wojciech
4. Pieslak Dariusz
5. Mikolajewska Beata
6. Jarzyna Andrzej
7. Bierezowiec Andrzej
8. Malesa Piotr
9. Jarosz Slawomir
10. Bojanowski Jakub
11. Paczkowski Jakub
12. Wiercinski Antoni
13. Jarzyna Stanislaw
14. Zablocka Anna
15. Aleksandrowicz Wojciech
16. Wiecko Malgorzata
17. Minasiewicz Mariusz
18. Grodzinska Paulina
19. Kurkowski Krzysztof Witold
20. Duch Aleksander
21. Maciaga Rafal
22. Koperski Wojciech
23. Swierczynski Robert
24. Bierezowiec Malgorzata
25. Korzeniewski Krzysztof
26. Wojcik Zofia
27. Leonardi Grzegorz
28. Korcz Robert
29. Wencel Wiktor
30. Jakubowski Pawel
31. Sawicki Dariusz
32. Jarzyna Aleksander
33. Pawlowski Tomasz
34. Skurzak Karol
35. Urbanowicz Krzysztof
36. Wojcik Krzysztof
37. Szwoch Wladyslaw
38. Osadczuk Michal
39. Biedrzycki Krzysztof
40.
41.
42.
43.
44.
45.
MECZE ZAPLANOWANE (data wyzwania)
Urbanowicz Krzysztof vs Wencel Wiktor 10 Maja 2018
Paczkowski Jakub vs Malesa Piotr 11 Maja 2018
Korcz Robert vs Bierezowiec Malgorzata 13 Maja 2018
Bojanowski Jakub vs Bierezowiec Andrzej 15 Maja 2018
Jarzyna Andrzej vs Mikolajewska Beata 20 Maja 2018
Jarzyna Stanislaw vs Jarosz Slawomir 20 Maja 2018
Jarzyna Aleksander vs Wojcik Zofia 20 Maja 2018
Pieslak Dariusz vs Kotowski Andrzej 20 Maja 2018
Zablocka Anna vs Wiercinski Antoni 20 Maja 2018
Grodzinska Paulina vs Wiecko Malgorzata 21 Maja 2018
Kurkowski Krzysztof Witold vs Aleksandrowicz Wojciech 23 Maja 2018

MECZE ROZEGRANE (podkreślenie wskazuje zwycięzcę)
Smoniewski Witold 6&5 Marciniak Wojciech 24 Maja 2018
Grodzinska Paulina 5&3 (mecz na 9 dolkow) Kurkowski Krzysztof Witold 21 Maja 2018
Pieslak Dariusz 5&4 Mikolajewska Beata 19 Maja 2018
Jarzyna Stanislaw 1UP (gra na 9 dolkow) Bojanowski Jakub 15 Maja 2018
Korcz Robert 1UP (19) Swierczynski Robert 12 Maja 2018
Jarzyna Aleksander 1UP Leonardi Grzegorz 12 Maja 2018
Jarosz Slawomir 1UP Jarzyna Andrzej 12 Maja 2018
Marciniak Wojciech 9&8 Mikolajewska Beata 12 Maja 2018
Pieslak Dariusz 6&5 Smoniewski Witold 12 Maja 2018
Paczkowski Jakub 5&3 Wiercinski Antoni 11 Maja 2018
Koperski Wojciech 3&1 Minasiewicz Mariusz 8 Maja 2018
Kurkowski Krzysztof Witold 4&2 Paczkowski Jakub 8 Maja 2018
Jarzyna Andrzej 4&3 Bierezowiec Andrzej 3 Maja 2018
Grodzinska Paulina 6&5 Bierezowiec Malgorzata 3 Maja 2018
Wencel Wiktor 1UP Wojcik Zofia 2 Maja 2018
Wiercinski Antoni 4&2 Jarzyna Stanislaw 1 Maja 2018
Zablocka Anna 3&2 Aleksandrowicz Wojciech 1 Maja 2018
Jakubowski Pawel 1UP (19) Korcz Robert 1 Maja 2018
Urbanowicz Krzysztof 2UP Jarzyna Aleksander 1 Maja 2018
Koperski Wojciech 2&1 Swierczynski Robert 1 Maja 2018
Wojcik Krzysztof 3&0 (walkower) Skurzak Karol 1 Maja 2018
Marciniak Wojciech 2&1 Pieslak Dariusz 30 Kwietnia 2018
Wojcik Zofia 2&1 Leonardi Grzegorz 29 Kwietnia 2018
Mikolajewska Beata 4&2 Kotowski Andrzej 27 Kwietnia 2018
Grodzinska Paulina 2&1 Wencel Wiktor 27 Kwietnia 2018
Marciniak Wojciech 6&5 Malesa Piotr 24 Kwietnia 2018