-- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

piramida-gora-4 (37 kB)

Polfinaly Wynik
Pieslak Dariusz vs Jarzyna Andrzej  
Marciniak Wojciech vs Kotowski Andrzej  

Mecz o 3 miejsce Wynik
przegrany z meczu 1 vs przegrany z meczu 2  

FINAL Wynik
zwyciezca meczu 1 vs zwyciezca meczu 2  

 

  -- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

-- = Piramida Golfowa MatchPlay Lisia Polana 2018= --

1. Marciniak Wojciech
2. Pieslak Dariusz
3. Kotowski Andrzej
4. Jarzyna Andrzej
5. Malesa Piotr
6. Mikolajewska Beata
7. Grodzinska Paulina
8. Smoniewski Witold
9. Jarzyna Stanislaw
10. Paczkowski Jakub
11. Jarosz Slawomir
12. Jarzyna Aleksander
13. Bojanowski Jakub
14. Zablocka Anna
15. Wiercinski Antoni
16. Biedrzycki Krzysztof
17. Aleksandrowicz Wojciech
18. Wiecko Malgorzata
19. Sawicki Dariusz
20. Duch Aleksander
21. Wojcik Krzysztof
22. Minasiewicz Mariusz
23. Kurkowski Krzysztof Witold
24. Maciaga Rafal
25. Koperski Wojciech
26. Swierczynski Robert
27. Wojcik Zofia
28. Leonardi Grzegorz
29. Jakubowski Pawel
30. Wencel Wiktor
31. Pawlowski Tomasz
32. Skurzak Karol
33. Szwoch Wladyslaw
34. Urbanowicz Krzysztof
35. Osadczuk Michal
36. Gorko Adam
37. Wikiel Robert
38. Zawodnik wykreslony 1
39. Zawodnik wykreslony 2
40. Bierezowiec A.(wycofal sie)
41. Bierezowiec M.(wycofala sie)
42. urlop 2-11 lipca
43. urlop 11-18 lipca
44. urlop 10-17 lipca
45. urlop 12-18 lipca
MECZE ZAPLANOWANE (data wyzwania)
Pieslak Dariusz vs Marciniak Wojciech 1 Wrzesnia 2018
Malesa Piotr vs Kotowski Andrzej 1 Wrzesnia 2018
Jarosz Slawomir vs Grodzinska Paulina 1 Wrzesnia 2018
Mikolajewska Beata vs Jarzyna Andrzej 3 Wrzesnia 2018

MECZE ROZEGRANE (podkreślenie wskazuje zwycięzcę)
Biedrzycki Krzysztof 3&1 Aleksandrowicz Wojciech 1 Wrzesnia 2018
Zablocka Anna 1UP (19) Jarosz Slawomir 1 Wrzesnia 2018
Jarzyna Andrzej 3UP (walkower) Kotowski Andrzej 1 Wrzesnia 2018
Malesa Piotr 5&4 Mikolajewska Beata 31 Sierpnia 2018
Sawicki Dariusz 3UP (walkower) Bojanowski Jakub 27 Sierpnia 2018
Grodzinska Paulina 2UP Smoniewski Witold 27 Sierpnia 2018
Sawicki Dariusz 2UP Biedrzycki Krzysztof 21 Sierpnia 2018
Malesa Piotr 8&6 Smoniewski Witold 20 Sierpnia 2018
Grodzinska Paulina 1UP Jarzyna Stanislaw 19 Sierpnia 2018
Jarzyna Andrzej 2UP Pieslak Dariusz 19 Sierpnia 2018
Mikolajewska Beata 2UP Jarzyna Andrzej 15 Sierpnia 2018
Marciniak Wojciech 2&1 Pieslak Dariusz 15 Sierpnia 2018
Wiercinski Antoni 1UP Zablocka Anna 11 Sierpnia 2018
Mikolajewska Beata 1UP Kotowski Andrzej 9 Sierpnia 2018
Jarzyna Aleksander 3UP (walkower) Jarzyna Stanislaw 9 Sierpnia 2018
Grodzinska Paulina 5&4 Malesa Piotr 6 Sierpnia 2018
Biedrzycki Krzysztof 1UP Bojanowski Jakub 4 Sierpnia 2018
Jarzyna Andrzej 1UP Marciniak Wojciech 4 Sierpnia 2018
Biedrzycki Krzysztof 3UP (walkower, kontuzja kolana) Duch Aleksander 3 Sierpnia 2018
Biedrzycki Krzysztof 2&1 Koperski Wojciech 1 Sierpnia 2018
Grodzinska Paulina 1UP (gra na 9 dolkow) Jarosz Slawomir 1 Sierpnia 2018
Wojcik Krzysztof 2&1 Minasiewicz Mariusz 29 Lipca 2018
Kotowski Andrzej 3&2 Pieslak Dariusz 28 Lipca 2018
Mikolajewska Beata 3&2(gra na 9 dolkow) Smoniewski Witold 28 Lipca 2018
Zablocka Anna 2&1 (gra na 9 dolkow) Grodzinska Paulina 26 Lipca 2018
Mikolajewska Beata 3UP (walkower) Bierezowiec A.(wycofal sie) 26 Lipca 2018
Jarzyna Andrzej 1UP (19) Smoniewski Witold 23 Lipca 2018
Jarzyna Aleksander 1UP Paczkowski Jakub 21 Lipca 2018
Mikolajewska Beata 1UP (21) Malesa Piotr 20 Lipca 2018
Bierezowiec A.(wycofal sie) 3UP (walkower) Smoniewski Witold 17 Lipca 2018
Bierezowiec M.(wycofala sie) 3UP (walkower) Minasiewicz Mariusz 16 Lipca 2018
Jarzyna Andrzej 8&6 Kotowski Andrzej 15 Lipca 2018
Wojcik Krzysztof 5&4 Swierczynski Robert 14 Lipca 2018
Jarzyna Aleksander 3UP (walkower) Bojanowski Jakub 14 Lipca 2018
Jarzyna Stanislaw 3UP (walkower, kontuzja) Paczkowski Jakub 14 Lipca 2018
Duch Aleksander 3UP (walkower, kontuzja) Zablocka Anna 13 Lipca 2018
Grodzinska Paulina 1UP (gra na 9 dolkow) Wiercinski Antoni 10 Lipca 2018
Sawicki Dariusz 5&3 Grodzinska Paulina 8 Lipca 2018
Jarzyna Aleksander 3UP (walkower) Wiecko Malgorzata 4 Lipca 2018
Zablocka Anna 1UP (11) (gra na 9 dolkow) Jarzyna Stanislaw 2 Lipca 2018
Duch Aleksander 3&1 Wiercinski Antoni 1 Lipca 2018
Marciniak Wojciech 3&2 Pieslak Dariusz 1 Lipca 2018
Mikolajewska Beata 4&3 (gra na 9 dolkow) Jarzyna Andrzej 1 Lipca 2018
Biedrzycki Krzysztof 4&3 Wencel Wiktor 30 Czerwca 2018
Malesa Piotr 5&3 Bierezowiec A.(wycofal sie) 30 Czerwca 2018
Sawicki Dariusz 1UP Bierezowiec M.(wycofala sie) 28 Czerwca 2018
Jarosz Slawomir 4&3 (gra na 9 dolkow) Paczkowski Jakub 26 Czerwca 2018
Grodzinska Paulina 3UP (walkower) Aleksandrowicz Wojciech 24 Czerwca 2018
Wiercinski Antoni 5&3 Malesa Piotr 23 Czerwca 2018
Kurkowski Krzysztof Witold 4&3 (gra na 9 dolkow) Zablocka Anna 20 Czerwca 2018
Sawicki Dariusz 1UP Maciaga Rafal 19 Czerwca 2018
Marciniak Wojciech 2UP Kotowski Andrzej 18 Czerwca 2018
Bierezowiec A.(wycofal sie) 3&2 (gra na 9 dolkach) Mikolajewska Beata 18 Czerwca 2018
Zawodnik wykreslony 2 mecz anulowany decyzja Komitetu z dn. 17 czerwca Wiecko Malgorzata 17 Czerwca 2018
Duch Aleksander 7&6 (mecz poddany po 11 dolkach przy stanie 5DOWN) Minasiewicz Mariusz 17 Czerwca 2018
Jarzyna Andrzej 7&6 Smoniewski Witold 12 Czerwca 2018
Jarzyna Stanislaw 3UP (walkower) Bierezowiec A.(wycofal sie) 11 Czerwca 2018
Jarzyna Aleksander 4&2 (gra na 9 dolkow) Koperski Wojciech 10 Czerwca 2018
Bojanowski Jakub 4&3 Paczkowski Jakub 9 Czerwca 2018
Grodzinska Paulina 1UP (20 dolek) Jarosz Slawomir 7 Czerwca 2018
Bierezowiec M.(wycofala sie) 2UP Duch Aleksander 7 Czerwca 2018
Sawicki Dariusz 3&2 Minasiewicz Mariusz 4 Czerwca 2018
Zablocka Anna 1UP Wiercinski Antoni 4 Czerwca 2018
Kurkowski Krzysztof Witold 1UP (gra na 9 dolkow) Aleksandrowicz Wojciech 4 Czerwca 2018
Jarzyna Andrzej 4&3 Marciniak Wojciech 3 Czerwca 2018
Zawodnik wykreslony 2 4&3 Koperski Wojciech 31 Maja 2018
Jarzyna Aleksander 2UP (gra na 9 dolkow) Wojcik Zofia 31 Maja 2018
Pieslak Dariusz 5&4 Kotowski Andrzej 31 Maja 2018
Grodzinska Paulina 4&3 Wiecko Malgorzata 29 Maja 2018
Zawodnik wykreslony 2 3UP (walkower) Bierezowiec M.(wycofala sie) 28 Maja 2018
Paczkowski Jakub 3UP (walkower) Malesa Piotr 28 Maja 2018
Urbanowicz Krzysztof obustronny walkower (2 miejsca w dol, zgodnie z par 8 regulaminu) Wencel Wiktor 28 Maja 2018
Jarzyna Andrzej 5&4 Mikolajewska Beata 27 Maja 2018
Jarzyna Stanislaw 1UP (10) (gra na 9 dolkow) Jarosz Slawomir 27 Maja 2018
Maciaga Rafal 3&2 Duch Aleksander 27 Maja 2018
Sawicki Dariusz 4&3 Swierczynski Robert 26 Maja 2018
Bojanowski Jakub 9&8 (mecz poddany po 5 dokach przy stanie 4DOWN) Bierezowiec A.(wycofal sie) 26 Maja 2018
Smoniewski Witold 6&5 Marciniak Wojciech 24 Maja 2018
Grodzinska Paulina 5&3 (gra na 9 dolkow) Kurkowski Krzysztof Witold 21 Maja 2018
Pieslak Dariusz 5&4 Mikolajewska Beata 19 Maja 2018
Jarzyna Stanislaw 1UP (gra na 9 dolkow) Bojanowski Jakub 15 Maja 2018
Zawodnik wykreslony 2 1UP (19) Swierczynski Robert 12 Maja 2018
Jarzyna Aleksander 1UP Leonardi Grzegorz 12 Maja 2018
Jarosz Slawomir 1UP Jarzyna Andrzej 12 Maja 2018
Marciniak Wojciech 9&8 Mikolajewska Beata 12 Maja 2018
Pieslak Dariusz 6&5 Smoniewski Witold 12 Maja 2018
Paczkowski Jakub 5&3 Wiercinski Antoni 11 Maja 2018
Koperski Wojciech 3&1 Minasiewicz Mariusz 8 Maja 2018
Kurkowski Krzysztof Witold 4&2 Paczkowski Jakub 8 Maja 2018
Jarzyna Andrzej 4&3 Bierezowiec A.(wycofal sie) 3 Maja 2018
Grodzinska Paulina 6&5 Bierezowiec M.(wycofala sie) 3 Maja 2018
Wencel Wiktor 1UP Wojcik Zofia 2 Maja 2018
Wiercinski Antoni 4&2 Jarzyna Stanislaw 1 Maja 2018
Zablocka Anna 3&2 Aleksandrowicz Wojciech 1 Maja 2018
Jakubowski Pawel 1UP (19) Zawodnik wykreslony 2 1 Maja 2018
Urbanowicz Krzysztof 2UP Jarzyna Aleksander 1 Maja 2018
Koperski Wojciech 2&1 Swierczynski Robert 1 Maja 2018
Wojcik Krzysztof 3&0 (walkower) Skurzak Karol 1 Maja 2018
Marciniak Wojciech 2&1 Pieslak Dariusz 30 Kwietnia 2018
Wojcik Zofia 2&1 Leonardi Grzegorz 29 Kwietnia 2018
Mikolajewska Beata 4&2 Kotowski Andrzej 27 Kwietnia 2018
Grodzinska Paulina 2&1 Wencel Wiktor 27 Kwietnia 2018
Marciniak Wojciech 6&5 Malesa Piotr 24 Kwietnia 2018