-- = Bling Factory Match Play Challenge 2020 = --

Bling Factory Match Play Challenge 2020

 

 -- = Bling Factory Match Play Challenge 2020 = --



 
 -- = Bling Factory Match Play Challenge 2020 = --

1. Tomasz Staranowicz
2. Marcin Karbowski
3. Radoslaw Wojtkiewicz
4. Monika Sonta
5. Natasza Sladowska
6. Michal Sladowski
7. Pawel Adamczyk
8. Agnieszka Bednarczyk
9. Zbigniew Lubiejewski
10. Krzysztof Stypulkowski
11. Lukasz Budnik
12. Gilbert Heith
13. Witold Sikora
14. Marek Szymanski
15. Patryk Olszewski
16. Janusz Sikora
17. Mariusz Pugowski
18. Henryk Sitek
19. Tomasz Czernik
20. Tomasz Tartas
21. Zbigniew Prokopczuk
22. Tomasz Paczkowski
23. Marek Nowakowski
24. Slawomir Hrubon
25. Jan Debek
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.

Piramida MatchPlay - Więcej radości z golfa.
Właścicielem aplikacji jest Witold Smoniewski -
HappyGolf.PL

MECZE ZAPLANOWANE (data wyzwania)
Tomasz Staranowicz vs urlop 01-08.08 1 Stycznia 1970
Lukasz Budnik vs Pawel Adamczyk 29 Lipca 2020
Michal Sladowski vs Radoslaw Wojtkiewicz 30 Lipca 2020
Monika Sonta vs Marcin Karbowski 1 Sierpnia 2020
Krzysztof Stypulkowski vs Agnieszka Bednarczyk 2 Sierpnia 2020
Gilbert Heith vs Zbigniew Lubiejewski 4 Sierpnia 2020

MECZE ROZEGRANE (podkreślenie wskazuje zwycięzcę)
Marek Szymanski 1UP Patryk Olszewski 5 Sierpnia 2020
Tomasz Czernik 2UP Mariusz Pugowski 31 Lipca 2020
Marcin Karbowski 1UP Tomasz Staranowicz 31 Lipca 2020
Marek Szymanski 4&3 Zbigniew Lubiejewski 30 Lipca 2020
Michal Sladowski 2UP Pawel Adamczyk 29 Lipca 2020
Witold Sikora 2&1 Agnieszka Bednarczyk 29 Lipca 2020
Tomasz Tartas 3&2 Henryk Sitek 28 Lipca 2020
Natasza Sladowska 2&1 Marcin Karbowski 28 Lipca 2020
Patryk Olszewski 1UP Janusz Sikora 28 Lipca 2020
Radoslaw Wojtkiewicz 2UP Monika Sonta 28 Lipca 2020
Lukasz Budnik 2&1 Gilbert Heith 27 Lipca 2020
Natasza Sladowska 4&2 Radoslaw Wojtkiewicz 21 Lipca 2020
Marek Szymanski Koniec urlopu urlop 14-21.07 21 Lipca 2020
Lukasz Budnik 2&1 Mariusz Pugowski 20 Lipca 2020
Michal Sladowski 3&2 Agnieszka Bednarczyk 18 Lipca 2020
Krzysztof Stypulkowski 2UP Pawel Adamczyk 18 Lipca 2020
Tomasz Tartas 5&3 Janusz Sikora 17 Lipca 2020
Gilbert Heith walkower Witold Sikora 17 Lipca 2020
Tomasz Czernik 1UP(11) Patryk Olszewski 17 Lipca 2020
Zbigniew Prokopczuk 3&2 Lukasz Budnik 17 Lipca 2020
Monika Sonta 3&2 Tomasz Staranowicz 14 Lipca 2020
Tomasz Czernik 2&1 Henryk Sitek 12 Lipca 2020
Marek Szymanski 3&2 Mariusz Pugowski 12 Lipca 2020
Agnieszka Bednarczyk 3&2 Zbigniew Lubiejewski 11 Lipca 2020
Witold Sikora 1UP(10) Michal Sladowski 10 Lipca 2020
Krzysztof Stypulkowski 3&2 Radoslaw Wojtkiewicz 8 Lipca 2020
Lukasz Budnik 2UP Tomasz Paczkowski 8 Lipca 2020
Patryk Olszewski 3&2 Tomasz Tartas 7 Lipca 2020
Marcin Karbowski 4&3 Monika Sonta 6 Lipca 2020