Bling Factory Match Play Challenge 2020

PLAYOFF DYWIZJA NIEBIESKA DYWIZJA CZERWONA REGULAMIN KONTAKTY
 -- = Bling Factory Match Play Challenge 2020 = --

1. Andrzej Dembowski
2. Aleksandra Sladowska
3. Kamil Skora
4. Dariusz Sawicki
5. Romuald Centkowski
6. Michal Aleksiejuk
7. Kamil Kobusinski
8. Cezary Losko
9. Edward Dembowski
10. Krzysztof Prokop
11. Tomasz Dusinski
12. Adam Sawicki
13. Robert Karlowicz
14. Hugh Allan Yearwood
15. Krzysztof Oleksowicz
16. Pawel Skarzynski
17. Waldemar Baclawski
18. Stanislaw Krajewski
19. Andriy Popereka
20. Anna Baclawska
21. Beata Traczewska-Skora
22. Zbigniew Dabkowski
23. Katarzyna Mlot
24. Wojciech Majcherczyk
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.

Piramida MatchPlay - Więcej radości z golfa.
Właścicielem aplikacji jest Witold Smoniewski - HappyGolf.PL

MECZE ZAPLANOWANE (data wyzwania)

MECZE ROZEGRANE (podkreślenie wskazuje zwycięzcę)
Kamil Skora 1UP Andrzej Dembowski 20 Wrzesnia 2020
Dariusz Sawicki 2&1 Aleksandra Sladowska 20 Wrzesnia 2020
Romuald Centkowski 5&4 Dariusz Sawicki 10 Wrzesnia 2020
Aleksandra Sladowska 2&1 Kamil Skora 9 Wrzesnia 2020
Krzysztof Prokop walkower Kamil Kobusinski 6 Wrzesnia 2020
Romuald Centkowski 3&2 Michal Aleksiejuk 6 Wrzesnia 2020
Romuald Centkowski walkower Edward Dembowski 31 Sierpnia 2020
Aleksandra Sladowska 3&1 Michal Aleksiejuk 31 Sierpnia 2020
Andrzej Dembowski Koniec urlopu urlop 21.08-28.08 28 Sierpnia 2020
Kamil Skora Koniec urlopu urlop 21.08-28.08 28 Sierpnia 2020
Dariusz Sawicki Koniec urlopu urlop 17.08-24.08 24 Sierpnia 2020
Andrzej Dembowski 1UP Kamil Skora 20 Sierpnia 2020
Andriy Popereka nie odby?? si? Waldemar Baclawski 18 Sierpnia 2020
Michal Aleksiejuk 3&1 Kamil Kobusinski 18 Sierpnia 2020
Cezary Losko 2UP Andrzej Dembowski 13 Sierpnia 2020
Kamil Skora 1UP Dariusz Sawicki 9 Sierpnia 2020
Kamil Kobusinski Koniec urlopu urlop 26.07-02.08 2 Sierpnia 2020
Michal Aleksiejuk Koniec urlopu urlop 26.07-02.08 2 Sierpnia 2020
Robert Karlowicz 2UP Adam Sawicki 30 Lipca 2020
Aleksandra Sladowska 2&1 Cezary Losko 28 Lipca 2020
Michal Aleksiejuk 4&3 Edward Dembowski 26 Lipca 2020
Dariusz Sawicki 1UP(10) Andrzej Dembowski 26 Lipca 2020
Kamil Skora 5&4 Kamil Kobusinski 24 Lipca 2020
Andriy Popereka 2UP Pawel Skarzynski 23 Lipca 2020
Krzysztof Prokop 2&1 Tomasz Dusinski 22 Lipca 2020
Aleksandra Sladowska 3&1 Edward Dembowski 18 Lipca 2020
Michal Aleksiejuk 3&1 Robert Karlowicz 17 Lipca 2020
Hugh Allan Yearwood 2&1 Krzysztof Prokop 17 Lipca 2020
Dariusz Sawicki walkower Cezary Losko 15 Lipca 2020
Robert Karlowicz 1UP Tomasz Dusinski 13 Lipca 2020
Anna Baclawska 3&2 Krzysztof Oleksowicz 13 Lipca 2020
Andriy Popereka 3&2 Stanislaw Krajewski 11 Lipca 2020
Michal Aleksiejuk 3&2 Pawel Skarzynski 10 Lipca 2020
Beata Traczewska-Skora 1UP Waldemar Baclawski 10 Lipca 2020
Hugh Allan Yearwood 1UP(12) Adam Sawicki 9 Lipca 2020
Andrzej Dembowski 5&4 Kamil Kobusinski 8 Lipca 2020
Kamil Skora 5&3 Edward Dembowski 8 Lipca 2020
Tomasz Dusinski 4&3 Dariusz Sawicki 7 Lipca 2020
Robert Karlowicz 2UP Krzysztof Prokop 7 Lipca 2020
Anna Baclawska 1UP Waldemar Baclawski 3 Lipca 2020