Bling Factory Match Play Challenge 2020

PLAYOFF DYWIZJA NIEBIESKA DYWIZJA CZERWONA REGULAMIN KONTAKTY
 -- = Bling Factory Match Play Challenge 2020 = --

1. Tomasz Staranowicz
2. Monika Sonta
3. Marcin Karbowski
4. Michal Sladowski
5. Krzysztof Stypulkowski
6. Radoslaw Wojtkiewicz
7. Lukasz Budnik
8. Natasza Sladowska
9. Pawel Adamczyk
10. Gilbert Heith
11. Agnieszka Bednarczyk
12. Zbigniew Lubiejewski
13. Witold Sikora
14. Marek Szymanski
15. Patryk Olszewski
16. Janusz Sikora
17. Mariusz Pugowski
18. Henryk Sitek
19. Tomasz Czernik
20. Tomasz Tartas
21. Zbigniew Prokopczuk
22. Tomasz Paczkowski
23. Marek Nowakowski
24. Slawomir Hrubon
25. Jan Debek
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.

Piramida MatchPlay - Więcej radości z golfa.
Właścicielem aplikacji jest Witold Smoniewski -
HappyGolf.PL

MECZE ZAPLANOWANE (data wyzwania)

MECZE ROZEGRANE (podkreślenie wskazuje zwycięzcę)
Tomasz Staranowicz 3&2 Monika Sonta 16 Wrzesnia 2020
Natasza Sladowska 2UP Lukasz Budnik 15 Wrzesnia 2020
Krzysztof Stypulkowski 1UP Radoslaw Wojtkiewicz 14 Wrzesnia 2020
Marcin Karbowski 1UP Michal Sladowski 14 Wrzesnia 2020
Patryk Olszewski 2UP Agnieszka Bednarczyk 11 Wrzesnia 2020
Michal Sladowski 5&3 Monika Sonta 10 Wrzesnia 2020
Lukasz Budnik dsq Marcin Karbowski 10 Wrzesnia 2020
Gilbert Heith walkower Natasza Sladowska 10 Wrzesnia 2020
Radoslaw Wojtkiewicz 1UP Tomasz Staranowicz 4 Wrzesnia 2020
Witold Sikora 1UP Pawel Adamczyk 3 Wrzesnia 2020
Krzysztof Stypulkowski 2UP Lukasz Budnik 31 Sierpnia 2020
Marek Szymanski 5&3 Agnieszka Bednarczyk 28 Sierpnia 2020
Patryk Olszewski 1UP(11) Zbigniew Lubiejewski 26 Sierpnia 2020
Gilbert Heith Koniec urlopu urlop 18-25.08 25 Sierpnia 2020
Marcin Karbowski 1UP Michal Sladowski 24 Sierpnia 2020
Monika Sonta 1UP Tomasz Staranowicz 24 Sierpnia 2020
Witold Sikora 2&1 Krzysztof Stypulkowski 19 Sierpnia 2020
Gilbert Heith 3&1 Agnieszka Bednarczyk 17 Sierpnia 2020
Zbigniew Prokopczuk 3&1 Patryk Olszewski 17 Sierpnia 2020
Radoslaw Wojtkiewicz 2UP Marcin Karbowski 14 Sierpnia 2020
Michal Sladowski 1UP Monika Sonta 13 Sierpnia 2020
Krzysztof Stypulkowski 2UP Agnieszka Bednarczyk 11 Sierpnia 2020
Monika Sonta 4&3 Marcin Karbowski 10 Sierpnia 2020
Gilbert Heith 1UP Zbigniew Lubiejewski 10 Sierpnia 2020
Michal Sladowski 3&2 Radoslaw Wojtkiewicz 10 Sierpnia 2020
Lukasz Budnik 2UP Pawel Adamczyk 8 Sierpnia 2020
Marek Szymanski 1UP Patryk Olszewski 5 Sierpnia 2020
Tomasz Staranowicz Koniec urlopu urlop 01-08.08 1 Sierpnia 2020
Tomasz Czernik 2UP Mariusz Pugowski 31 Lipca 2020
Marcin Karbowski 1UP Tomasz Staranowicz 31 Lipca 2020
Marek Szymanski 4&3 Zbigniew Lubiejewski 30 Lipca 2020
Michal Sladowski 2UP Pawel Adamczyk 29 Lipca 2020
Witold Sikora 2&1 Agnieszka Bednarczyk 29 Lipca 2020
Tomasz Tartas 3&2 Henryk Sitek 28 Lipca 2020
Natasza Sladowska 2&1 Marcin Karbowski 28 Lipca 2020
Patryk Olszewski 1UP Janusz Sikora 28 Lipca 2020
Radoslaw Wojtkiewicz 2UP Monika Sonta 28 Lipca 2020
Lukasz Budnik 2&1 Gilbert Heith 27 Lipca 2020
Natasza Sladowska 4&2 Radoslaw Wojtkiewicz 21 Lipca 2020
Marek Szymanski Koniec urlopu urlop 14-21.07 21 Lipca 2020
Lukasz Budnik 2&1 Mariusz Pugowski 20 Lipca 2020
Michal Sladowski 3&2 Agnieszka Bednarczyk 18 Lipca 2020
Krzysztof Stypulkowski 2UP Pawel Adamczyk 18 Lipca 2020
Tomasz Tartas 5&3 Janusz Sikora 17 Lipca 2020
Gilbert Heith walkower Witold Sikora 17 Lipca 2020
Tomasz Czernik 1UP(11) Patryk Olszewski 17 Lipca 2020
Zbigniew Prokopczuk 3&2 Lukasz Budnik 17 Lipca 2020
Monika Sonta 3&2 Tomasz Staranowicz 14 Lipca 2020
Tomasz Czernik 2&1 Henryk Sitek 12 Lipca 2020
Marek Szymanski 3&2 Mariusz Pugowski 12 Lipca 2020
Agnieszka Bednarczyk 3&2 Zbigniew Lubiejewski 11 Lipca 2020
Witold Sikora 1UP(10) Michal Sladowski 10 Lipca 2020
Krzysztof Stypulkowski 3&2 Radoslaw Wojtkiewicz 8 Lipca 2020
Lukasz Budnik 2UP Tomasz Paczkowski 8 Lipca 2020
Patryk Olszewski 3&2 Tomasz Tartas 7 Lipca 2020
Marcin Karbowski 4&3 Monika Sonta 6 Lipca 2020